Certyfikat Rzetelności Płatniczej

Przystępując do Programu Rzetelna Martinus Marcin Kosicki konsekwentnie kontynuuje swoją misję budowania pozytywnego i rzetelnego wizerunki firmy.

Wizerunek uczciwego płatnika jest niezwykle ważny szczególnie w dzisiejszych czasach. Cenimy sobie możliwość uzyskania informacji o solidności naszych kontrahentów oraz sami ją udostępniamy. Czysta karta pozwala nam negocjować lepsze warunki kontraktów oraz pozyskiwać nowych klientów poprzez udział w konkursach i przetargach, pozyskując dla siebie i swoich klientów dotację ze środków krajowych i europejskich na rozwój firmy.

Dlatego obok podnoszenia standardów usług i współpracy dbamy o swoją wiarygodność płatniczą, czego dowodem jest otrzymany przez Martinus – Certyfikat KRD. Ułatwia on nie tylko budowanie pozytywnego wizerunku swojej firmy, ale również świadczy o tym, że firma staje się wiarygodna i wypłacalna. Uczestnicy programu otrzymują Certyfikat Rzetelności, który potwierdza brak niespłaconych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA.

Certyfikat wydawany jest w formie tradycyjnej oraz w formie elektronicznej – aktualizowanej na bieżąco, dostępnej online. Dzięki temu stanowi on obiektywną informację o solidności i wypłacalności firmy.

 

Sprawdź naszą wiarygodność