Banner
Banner
Flash

O firmie

    Firma Martinus Marcin Kosicki powstała w 2005 r. z inicjatywy właściciela firmy mgr inż. Marcina Kosickiego, człowieka o wielkich aspiracjach, głębokiej wiedzy merytorycznej i praktycznej, inżyniera z powołania z zakresu oceny bezpieczeństwa maszyn i urządzeń, łączącego pracę zawodową z życiową pasją i wiedzą, jaką są maszyny oraz prawo przemysłowe.


    Pan Marcin Kosicki jako właściciel firmy oraz wszyscy specjaliści pracujący  w firmie czują osobistą odpowiedzialność za usługi świadczone przez naszą firmę co pozwala Nam na wykonywanie prac na najwyższym poziomie, a Państwu daje gwarancję i pewność rzetelnie wykonanej usługi.


    Głównym profilem firmy Martinus linii biznesowej Biuro Prawno - Techniczne jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie doradztwa prawnego i technicznego, wycen i ekspertyz środków technicznych oraz przeprowadzenia postępowań i mediacji przed sądowych i sądowych.
                                           

   Dzięki wysokiej specjalizacji, kompleksowej ofercie oraz dostosowaniu się do potrzeb i wymagań klienta zapewnimy Państwa Firmie usługi na bardzo wysokim poziomie, oszczędność czasu i dodatkowych kosztów.

   
      Nasza misja ... to świadczenie usług na najwyższym światowym poziomie dla Klientów niestandardowych, wymagających indywidualnych rozwiązań i podejścia.

                                                           mgr inż. Marcin Kosicki 


Kreacja: WolsztynPlanet.com