Banner
Banner
napis
pl en de
Polityka Informacyjna A A A

    Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że opublikowane informacje dotyczące oferty nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z Martinus.

 

    Materiały opublikowane na niniejszej stronie nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody Martinus.

 

    Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).

 

     W przypadku pytań prosimy o kontakt.

 

   Podstawa prawna zbierania danych osobowych - Ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.) .

 

  Podmiot prowadzący serwis internetowy nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w korzystaniu zaistniałe z przyczyn technicznych (konserwacja, przegląd, wymiana sprzętu, etc) lub innych od niego niezależnych.

 

   Informacje zawarte w serwisach internetowych Martinus zostały zebrane w dobrej wierze i na podstawie źródeł uznanych za wiarygodne, jednak   Martinus nie ponosi odpowiedzialności za kompletność, aktualność oraz rzetelność zamieszczonych informacji. Wszelkie informacje zawarte w serwisach Martinus mogą być przedstawione w formie niepełnej, skróconej lub mogą być przedawnione.

 

   Firma Martinus nie ponosi odpowiedzialności za informacje umieszczone na stronach internetowych Martinus, bez jej zgody udzielonej w formie pisemnej.

 

    W przypadku pytań, komentarzy lub uwag dotyczących strony internetowej, prosimy o kontakt przez e-mail: biuro@martinuspolska.pl lub na adres firmy


<< powrót drukuj