Banner
Banner
napis
pl en de
O firmie A A A

   Nasze wieloletnie doświadczenie, specjalistyczna kadra ekspertów w zakresie bezpieczeństwa przemysłowego i ergonomii pozwoliło stworzyć   kolejną linię biznesową naszej firmy, czyli "budowa maszyn, ergonomiczne stanowiska pracy" dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta w celu automatyzacji procesów wytwarzania i automatyzacji procesów technologicznych.

 

   Skupiamy się na maszynach, sterowaniu i stanowiskach pracy nietypowych, projektowanych „pod klucz” i wytyczne Klienta spełniając określone kierunki wyznaczonych przez Klientów, korporacje cele o strategicznym znaczeniu gospodarczym spełniając przy tym  rygorystyczne wymagania i normy bezpieczeństwa.

 

   W strukturze firmy działa profesjonalne biuro projektowe "Projektowanie, modernizacja i remonty maszyn" złożone z zespołu doświadczonych inżynierów, automatyków, elektryków, programistów posiadających doświadczenie i kwalifikacje niezbędne do opracowywania nowych projektów, których wynikiem końcowym są ergonomiczne i bezpieczne maszyny oraz stanowiska pracy.

 

   Podczas projektowania i budowy naszych wyrobów wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, które przed wdrożeniem przechodzą szereg testów badawczo-rozwojowych.

 

   Tworzenie jest naszą pasją. Nie boimy się nowych zadań i problemów związanych z tą dziedziną, jednocześnie wychodząc im naprzeciw. Oferujemy profesjonalne podejście do klienta.

 

   Na  wstępnym etapie wykonujemy   model 3D produktu, przedstawiając przy tym kilka propozycji rozwiązań techniczno - organizacyjnych. Dzięki temu klient ma możliwość wyboru, a także udzielenia własnych spostrzeżeń.

 

mgr inż. Marcin Kosicki


<< powrót drukuj