Banner
Banner
Flash

O firmie

    Firma Martinus Marcin Koiski powstała w 2005 r. z inicjatywy właściciela firmy mgr inż. Marcina Kosickiego, człowieka o wielkich aspiracjach, głębokiej wiedzy merytorycznej i praktycznej, inżyniera z powołania z zakresu oceny bezpieczeństwa maszyn i urządzeń, łączącego pracę zawodową z życiową pasją i wiedzą, jaką są maszyny oraz prawo przemysłowe.

    Pan Marcin Kosicki jako właściciel firmy oraz wszyscy specjaliści pracujący w firmie czują osobistą odpowiedzialność za usługi świadczone przez naszą firmę co pozwala Nam na wykonywanie prac na najwyższym poziomie.

    Wychodząc naprzeciw nowym potrzebom rynku w 2006r., stworzyliśmy nowa linię biznesową „Projektowanie, Modernizacja i Remonty Maszyn” a tym samym uruchamiając usługi pozwalające na kompleksową obsługę klienta w zakresie bezpieczeństwa maszyn, profesjonalnie połączyliśmy projektowanie maszyn i urządzeń z wykonawstwem rozszerzając zakres swoich usług o modernizacje, automatyzacje i remonty kapitalne certyfikując maszyny, urządzenia; dobrowolnie i przy udziale Jednostki Notyfikowanej wydając Deklarację Zgodności - znak CE świadcząc przy tym serwis gwarancyjny.


    Nasi specjaliści pracują po to, aby Państwa parki maszynowe były bezpieczne, posiadały kompletną dokumentację, a personel był odpowiednio przeszkolony.


    Wykonamy dla Państwa:

  • Certyfikację maszyn na znak CE- wraz z usunięciem niezgodności
  • Dostosowanie maszyn do min. Wymagań BHP - wraz z usunięciem niezgodności
  • Dostosowanie maszyn pracujących w strefie ATEX - wraz z usunięciem niezgodności
  • Opracowanie dokumentacji DTR, IO, IS oraz tłumaczenie na j. polski
  • Projekty maszyn i linii technologicznych wraz z wykonawstwem
  • Modernizacje maszyn i urządzeń
  • Remonty maszyn


  Opierając się na wieloletnim doświadczeniu wykonujemy maszyny przeznaczone do wspomagania produkcji z różnych dziedzin przemysłu. Opracowujemy maszyny i urządzenia stanowiące pojedyncze gniazda produkcyjne jak i całe linie.


   Decydując się na naszą firmę w biznesie, zyskują Państwo solidnego partnera, świadczącego kompleksowe usługi na bardzo wysokim poziomie, co pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i dodatkowe koszty ponoszone na utrzymanie bezpiecznego parku maszynowego.

                                                                  mgr inż. Marcin Kosicki


Kreacja: WolsztynPlanet.com