Banner
Banner
napis
pl en de
Konserwacje prewencyjne A A A

   Właściwie przeprowadzona konserwacja leżą w interesie każdego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Konserwacja to dbałość o stan techniczny maszyn, instalacji, zasilania i sterowania elektrycznego, hydraulicznego i pneumatycznego, układów bezpieczeństwa maszyn.

 

   Celem konserwacji jest zapobieganie w przyszłości szybszemu zużywaniu się, nagłym awariom oraz kosztownym przestojom i naprawom. Właściwie przeprowadzona konserwacja wpływają znacznie na obszar bezpieczeństwa i zdrowia pracowników.

 

   Wysoko wykwalifikowana kadra, posiadająca uprawnienia w zakresie ekspoatacji i dozoru oraz nadzoru to gwarancja profesjonalnych konserwacji, które można podzielić na dwa obszary tj.

- konserwacja prewencyjna (proaktywna) - dotyczy kontroli lub nagłej naprawy.

- konserwacja naprawcza (reaktywna) - dotyczy przeprowadzania niespodziewanych napraw maszyn i urządzeń w miejscu pracy po nagłym uszkodzeniu lub awarii.

 

Zadania związane z konserwacją obejmują:

- kontrole

- testowanie

- pomiary

- wymiany

- regulacje

- naprawy

- wykrycie usterki

- serwis

 

 

Specjalizujemy się w konserwacjach:

 


- maszyn i urządzeń, gniazd produkcyjnych, stanowisk montażowych, linii technologicznych, które eksploatowane są w przemyśle:

 

- spożywczym

- drzewnym

- motoryzacyjnym i samochodowym

- elektrycznym i elektronicznym

- rolniczym

- metalowym

- chemicznym

- spirytusowym

- farmaceutycznym

- kosmetycznym

- medycznym

- węglowym

- przetwórstwa tworzyw sztucznych

- recyklingowym
- papierniczym

 

   Konserwacje zgodne z Dyrektywą Narzędziową 2009/104/WE, art. 5, art. 6, art. 7, art. 8, art. 9, art. 10 powinno wykonywać się zgodnie z rocznym planem konserwacji z podziałem na jego zakres i częstotliwość, która powinna być określona dla każdej maszyny, instalacji zasilania i sterowania elektrycznego, hydraulicznego i pneumatycznego, układów bezpieczeństwa maszyn.

 

Prześlij nam swoje zapytanie, a my przedstawimy naszą ofertę


<< powrót drukuj