Banner
Banner
napis
pl en de
Przeglądy techniczne A A A

Wysoko wykwalifikowana kadra, posiadająca uprawnienia w zakresie ekspoatacji i dozoru oraz nadzoru to gwarancja profesjonalnych przeglądów prewencyjnych.

 

   Przeglądy prewencyjne zwane inaczej przeglądami techniczynymi wykonuje się w celu zapobiegania potencjalnym usterkom i kosztownych napraw maszyn, instalacji, zasilania i sterowania elektrycznego, hydraulicznego i pneumatycznego, układów bezpieczeństwa maszyn, tj. wyłączników krańcowych, wyłączników awaryjnych, skanerów bezpieczeństwa, mat bezpieczeństwa, kurtyn bezpieczeństwa.

 

Specjalizujemy się w przeglądach technicznych:

 


- maszyn i urządzeń, gniazd produkcyjnych, stanowisk montażowych, linii technologicznych, które eksploatowane są w przemyśle:

- spożywczym

- drzewnym

- motoryzacyjnym i samochodowym

- elektrycznym i elektronicznym

- rolniczym

- metalowym

- chemicznym

- spirytusowym

- farmaceutycznym

- kosmetycznym

- medycznym

- węglowym

- przetwórstwa tworzyw sztucznych

- recyklingowym
- papierniczym

 

   Przeglądy techniczne zgodne z Dyrektywą Narzędziową 2009/104/WE, art. 5, art. 6, art. 7, art. 8, art. 9, art. 10 powinno wykonywać się zgodnie z rocznym planem przeglądów z podziałem na jego zakres i częstotliwość, która powinna być określona dla każdej maszyny, instalacji zasilania i sterowania elektrycznego, hydraulicznego i pneumatycznego, układów bezpieczeństwa maszyn, tj. wyłączników krańcowych, wyłączników awaryjnych, skanerów bezpieczeństwa, mat bezpieczeństwa, kurtyn bezpieczeństwa.

 

   Z każdego przeglądu technicznego sporządzany jest pisemny oraz elektroniczny raport z przeprowadzonych czynności, który informuje użytkownika o aktualnym stanie technicznym środka technicznego.

 

   W przypadku braku stworzonego planu rocznego w zakresie przeglądów oferujemy pomoc i opracowanie, a także narzędzia informatyczne (specjalistyczne oprogramowanie do ewidencji przeglądów, konserwacji i napraw) dla każdej instalacji zasilania i sterowania elektrycznego, hydraulicznego i pneumatycznego, układów bezpieczeństwa maszyn, tj. wyłączników krańcowych, wyłączników awaryjnych, skanerów bezpieczeństwa, mat bezpieczeństwa, kurtyn bezpieczeństwa.

 

 

Prześlij nam swoje zapytanie, a my przedstawimy naszą ofertę

 


<< powrót drukuj