Banner
Banner
napis
pl en de
O firmie A A A

   Zapewniając stabilną i bezawaryjną pracę maszyn, instalacji, zasilania i sterowania elektrycznego, hydraulicznego i pneumatycznego, układów bezpieczeństwa maszyn w procesie produkcyjnym nasza firma wprowadza kolejną linie biznesową serwisu i utrzymania ruchu.

 

   Doskonała kadra fachowców, posiadająca uprawnienia w zakresie eksploatacji i dozoru, pomiarów wypełnia pełną ofertę w zakresie całodobowego mobilnego serwisu i utrzymania ruchu mającego na celu poprawną pracę maszyn i urządzeń, ale przede wszystkim podejmowanie działań prewencyjnych wpływających na zmniejszenie ryzyka uszkodzenia parku maszynowego.

 

   Działania te realizowane są poprzez okresowe i planowe, przeglądy, konserwacje maszyn, jak również działania wynikające z naszej logiki i doświadczenia a mające na celu zachowanie wysokich parametrów urządzenia oraz szybkie reagowanie na usterki i naprawę.

 


   Wychodząc na przeciw naszym Klientom proponujemy podpisanie stałej umowy na świadczenie usługi utrzymania ruchu w danej firmie. Stała współpraca między nami a klientem pozwala nam na ciągłą kontrolę i monitoring pracy maszyn uczestniczących w procesie produkcyjnym co wymiernie przekłada się na ich bezawaryjność.

 

   Istnieje również możliwość nawiązania z nami współpracy na określony okres np. przy sezonowym charakterze pracy, czy planowej przerwie w pracy zakładu przewidzianej pod kątem konserwacji, przeglądów, czy też napraw parku maszynowego.

 

   Dla naszych Klientów jesteśmy dyspozycyjni i zawsze gotowi do działania, aby zapobiegać ewentualnym stratom spowodowanymi przestojami urządzeń.


<< powrót drukuj