Certyfikat Wiarygodności Finansowej

Z przyjemnością zawiadamiamy, że Martinus Marcin Kosicki uzyskał Certyfikat wydawany przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.
Przeprowadzony audyt finansowy przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., potwierdził, iż jesteśmy firmą o mocnej pozycji na rynku, terminowo regulującą swoje zobowiązania zarówno wobec innych firm jak i całego systemu bankowego.
Certyfikat Wiarygodności Finansowej to prestiżowe wyróżnienie nadawane wyłącznie firmom o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności, których dane finansowe dają gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej.

Jest to jedyny tego typu dokument przyznawany w oparciu o takie dane jak:
• Rejestr dłużników BIG,
• Bazy Biura Informacji Kredytowej,
• System BANKOWY REJESTR Związku Banków Polskich.
Certyfikat służy budowaniu wzajemnego zaufania pomiędzy firmami. Przeznaczony jest dla przedsiębiorców, którzy w biznesie kierują się zasadami Fair Play.

Ocena wiarygodności i stabilności firmy, wystawiana jest na podstawie:
• braku zaległości płatniczych w bazach danych o firmie, czyli Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor, Systemie Informacji BIK Przedsiębiorca i Systemie Bankowy Rejestr Związku Banków Polskich,
• analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych,
• największej w Polsce bazie relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych.

Przystępując do programu zaświadczamy, że nie tylko jesteśmy mocnym i rzetelnym przedsiębiorstwem, ale również dążymy do współpracy z podmiotami, które są wiarygodne finansowo, dbamy o reputację naszej firmy i marek oraz przestrzegamy zasad odpowiedzialnie prowadzonego biznesu.

Sprawdź naszą wiarygodność