POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Platformy Social Media

Mają Państwo możliwość uczestnictwa w dyskusjach na naszych blogach, forach, wiki i innych platform social media administrowanych przez Martinus (“Platformy Social Media "). Celem tych Platform Social Media jest umożliwienie Państwu dzielenia się treścią. Martinus nie ponosi odpowiedzialności w przypadku gdy Państwo podzielą się danymi i informacjami osobistymi na Platformach Social Media, a następnie dane te zostaną wykorzystane, bądź przywłaszczone przez innych użytkowników lub dojdzie do ich nadużycia.

Martinus może również udostępniać linki do innych platform social media utrzymywanych na innych serwerach przez osoby lub organizacje niepowiązane z Martinus nie reprezentuje i nie zapewnia gwarancji co do zgodności lub jakiegokolwiek innego aspektu informacji zawartych na tych serwerach. Link do strony zewnętrznej nie powinien być interpretowany jako promocja tej strony przez Martinus.

Martinus nie reprezentuje ani nie zapewnia gwarancji w sprawie tego jak dane użytkowników są przechowywane lub wykorzystywane na serwerach stron zewnętrznych. Sugerujemy zapoznanie się z polityką prywatności każdej strony zewnętrznej do której prowadzą linki z Naszej Strony w celu ustalenia ich założeń względem Państwa danych osobowych.

 

Dzieci

Niniejsze oświadczenie o ochronie prywatności nie jest przeznaczone dla dzieci. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia, jakie ma ochrona informacji dotyczących dzieci, zwłaszcza w elektronicznym środowisku on-line, i w sposób świadomy nie gromadzimy ani nie przechowujemy informacji na temat dzieci.

 

Anulowanie rejestracji

Martinus zapewnia swobodę wyboru w zakresie gromadzenia i wykorzystywania informacji umożliwiających Pana/Pani identyfikację. Jeżeli w przeszłości dokonał Pan/Pani za pośrednictwem naszej witryny rejestracji dotyczącej któregokolwiek z serwisów informacyjnych związanych z Martinus, a obecnie nie życzy sobie otrzymywania kolejnych wiadomości e-mail, proszę odwiedzić stronę rezygnacji z rejestracji, dostępną w ramach danej aplikacji.