O nas

 

 

Firma Martinus Marcin Kosicki powstała w 2005 r. z inicjatywy właściciela firmy mgr inż. Marcina Kosickiego, człowieka o wielkich aspiracjach, głębokiej wiedzy merytorycznej i praktycznej, – rzemieślnika z powołania, łączącego pracę zawodową z życiową pasją i wiedzą, jaką są robotyzacja, sztuczna inteligencja, technologia, maszyny, prawo, ekonomia, ochrona środowiska, innowacja oraz edukacja.

Marcin Kosicki jako właściciel firmy oraz wszyscy specjaliści pracujący  w firmie czują osobistą odpowiedzialność za usługi świadczone przez naszą firmę, co pozwala Nam na wykonywanie prac na najwyższym poziomie, a Państwu daje gwarancję i pewność rzetelnie wykonanej usługi.

Dzięki wysokiej specjalizacji, kompleksowej ofercie oraz dostosowaniu się do potrzeb i wymagań klienta zapewnimy Państwa Firmie usługi na bardzo wysokim poziomie, oszczędność czasu i dodatkowych kosztów.

Nasza misja ... to świadczenie usług na najwyższym światowym poziomie dla Klientów niestandardowych, wymagających indywidualnych rozwiązań i podejścia.

Decydując się na naszą firmę w biznesie, zyskują Państwo solidnego partnera, świadczącego kompleksowe usługi na bardzo wysokim poziomie oferując szereg kompleksowych rozwiązań pomagających tworzyć, prowadzić i rozwijać Nowoczesny wizerunek Inżynierii Bezpieczeństwa Technicznego, modernizować istniejące czy budować nowe obiekty w których instalowana jest technologia przyszłości przemysłu 4.0.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu praktycznym zdobytym w ciągu wielu lat  oferujemy Państwu m.in. wysokiej jakości usługi rozwojowe szkolenia specjalistyczne,  kursy zawodowe, doradztwo, mentoring, coaching – w formie komercyjnej  oraz zamkniętej  prowadzone przez praktyków z dziedziny: prawa, inżynierii, technologii, konstrukcji, bezpieczeństwa maszyn, rozwoju biznesu, pozyskiwania dotacji, ochrony środowiska i wiele innych.

Kształcenie pracowników jak i siebie to inwestycja, forma doskonalenia umiejętności, podnoszenia wiedzy i kwalifikacji zawodowych w wielu obszarach.

Stale dbamy o własny rozwój, aby oferować usługi najwyższej jakości, jesteśmy elastyczni w działaniu. Patrzymy w przyszłość, podejmując coraz to nowe wyzwania czego dowodem nowe usługi „szyte na miarę” spełniające aktualne wymagania i potrzeby rynkowe oraz społeczne.

Programy szkoleniowe czy kursy oraz inne usługi świadczone są w  oparciu o autorskie programy, nowoczesną metodę, która wywodzi się z bogatego doświadczenia mgr inż. Marcina Kosickiego.