Turbiny wiatrowe

B+R projekty związane z energetyką wiatrową

Wiemy jak wykorzystać energię wiatru!

Zakończyliśmy prace nad turbiną wiatrową. Dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy naszego zespołu zajmującego się energią wiatrową możemy się pochwalić ukończonym projektem i rozpoczętym etapem produkcji.

Realizujemy kompleksową inwestycję począwszy od szczegółowych analiz przestrzennych, pomiarów wiatru i prognozy zysków poprzez wszelkie prace budowlane, niezbędne zezwolenia na powstanie nowych turbin, aż do przyłączenia do sieci energetycznej i uruchomienie produkcji energii.

Nowy model biznesu z energii odnawialnej

Produkcja energii elektrycznej z wiatru jest inwestycją, która sprawdzi się zarówno w aspekcie wizerunkowym, jak i biznesowym Twojego przedsiębiorstwa.

Przewidywalna i stabilna cena pozyskiwania energii z elektrowni wiatrowej, daje możliwość precyzyjnie planować koszty działalności firmy w dłuższym okresie.

Uwzględnij cele związane z ochroną środowiska w strategii wizerunkowej swojego przedsiębiorstwa. Zwiększ rozpoznawalność swojej marki dzięki działaniom proekologicznym. Wzmocnij swoją rolę lidera w walce ze zmianami klimatycznymi i przyczyń się rzeczywistym działaniem na rzecz walki ze zmianami klimatu i zmniejszenia śladu węglowego.

Zwiększ atrakcyjność firmy w oczach pracowników, klientów i inwestorów dzięki zmianie zasilania Twojego biznesu energią odnawialną.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym ekspertem

mail: biuro@martinuspolska.pl , zadzwoń + 48 68 347 16 71